2012.03.26.
Hogy a mi seregünk mehessen tovább is.
Hogyha belôle bár kettôt-kettôt kapunk,
Finom rózsavízzel szépen meglocsolunk!
A legszebbik kislányt jobban megöntözöm,
És a pirostojást szépen megköszönöm.
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» Zöld erdőbe jártam. Unicumot láttam. Ha nem kapok belőle Nem locsolok jövőre!!!
» Ferarival érkesztem száz huszal fékrsztem kiszakat a nadrágom ki eset a tojásom
» zölderdöben jártam egy ezres kupacot látam meglocsolak érte adide a pénzem
» Bőrből van a locsolóm,nen kölni van benne,ha én azt most elővenném nagy röhögés lenne.
» Kriszti vagyok szép és laza , mondjak verset vagy menjek haza?