2012.03.26.
Adjátok hát lányok, ha nem sajnáljátok!
Mert ha sajnáljátok, vízipuskám készen:
Ablakidon betarom nyoszoládra zúdítom.
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» Zölderőben jártam barnamedvét láttam megkérdezte van-e mézem közben lenyúlta a pénzem.
» Locsolókkal nagyot kefélj, élményed lesz,attól ne félj ! Meg locsollak gyorsan, dőlj hanyatt,oszt jól van.
» Tarka volt-e a húsvéti nyuszi?Meglocsollak ígyis úgyis!
» robi vagyok hülye és laza menyek haza vagy baszalak meg
» zöld ersőben majom mászik maga nékem nem pofázik!!!