Ti küldtétek
» Erdő szélén egy kis nyuszi le szopott ez tuti buzi!!!
» Zölderdőben nihil
(egy hölgyhajszoló brit komikus erdei nyomán)
Zöld erdőben nincs ám cicó!
Ha nincs véled campingbicó,
Utólér vén kujon keze!
S ő nem kérdi: Locsoljak-e?...
Zöld erdőben nincs sok kecmec
Ha szatírtól nem gebedsz meg
Attól még jöhet a gólya...
Nézd, nálam a locsolója!
Zölderdőben terjed a hír,
Megrokkant az öreg kecske...
E bánatra legjobb gyógyír
Tarsolyából e kölnicske.
Zölderdőben mindenki sír,
Kifingott végre a szatír!
Jogerős végrendelete:
Locsoljalak meg helyette...
Zölderdőben nekem buli,
nyomom veszti ott a puli,
mit jó pasid enged rám el,
ha megküldlek e szar kölnivel.
Zölderdővel az a helyzet,
Mondhatok még sok szar verset.
De lényeget egy se fed fel:
a kölnimtől büdös leszel!
» piros házteton voltam
három tojást láttam
itt hagyták a lányok nekem
gyertek szorakozni velem
» Ferárival jöttem 2 méterrel tőled azt kérdezte anyám szabad e apád?
» hasba ruglak szived megal en vagyok az sztivan szegal,
hogyha piros tojast nem kapok oregaszonyt rugdosok