2012.03.26.
Virágokat locsolgatok.
Azt hallottam, hogy egy rózsa,
El akar hervadni.
Szabad megöntözni?
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» zölderdőbe voltam,szopjál le,és jóvan.
» Rácz Dávid Zsolt - Téli húsvét reggele Téli reggelre ébredtem, S hamar útra is kéltem. Utam hozzád vezetett, hogy megöntözzelek tégedet. Messzi tájról érkeztem, sokszor megis éheztem Piciny vagyok s elég gyönge, ha beengedsz, megöntözlek. Megöntözlek s erős leszel, s jövőre ujra elérkezem. Itt leszek minden évben, s meglesem szépséged. Ha megengeded előveszem, S harmatvízzel megöntözlek. Szabad-e locsolni?
» Piros tojás, fehér nyuszi,adjál érte rántott husit!!!!
» autopályán jártam págánit láttam megakart lépni szabade locsolni ???
» Sivatagban jártam , Királykobrát láttam Meglocsoltam őfelségét S cserébe nemhogy feltárta a pincét Mérges szemei néztek rám S átfutottam fél Európán ... Hát húsvét napján ide lyukadtam ki, SZABAD -E LOCSOLNI ?