2012.03.26.
Ha tojást nem adnak, Mindnyájat leöntjük.
Íme itt a kölni! Szabad-e locsolni?
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» Falu végén templom, locsoljak e nemtom, Falu végén megint templom, locsoljak e megint nemtom!
» Erdő szlén kutyák basznak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Meglocsolak de mi a f*sznak.....
» tele van a hajad koszal meg locsolak domestosal
» Ferari-val érkeztem,harminc,mètert fèkeztem Imi vagyok szèp ès laza locsojak? vagy hùzak haza?
» Csatornában jártam,döglött patkányt láttam,kifolyt a bele,meglocsollak vele!