2012.03.26.
Megöntözlek rózsavízzel, hogy ne hervadozzál.
Kerek erdôn jártam, piros tojást láttam,
Bárány húzta rengô kocsin mindjárt ide szálltam.
Nesze hát rózsavíz, gyöngyöm, gyöngyvirágom,
Hol a tojás, piros tojás, tarisznyámba várom!
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» Zöld erdöbe baktatam coronitát hallgatam benne volt a tek tek máma nem etetek .
» Zöld tea erdőben jártam berugtam és hánytam el el akartam dőlni nesze bazzeg kőlni XD
» zöld erdőben jártam legugoltam hánytam, felakartam állni kellett még hányni
» Pálinkás kedvemben szólok a tagokhoz, utam elvezetett a környék legszebb lányaihoz. Még mielőtt locsolkodnék,elmondok egy sztorit, hogy mennyire fog tetszeni csak humorotokon múlik: Idefelé becsiccsentve, két locsolóval jöttem, de az egyik kifogyott így újat kellett vennem. Viszont húsvét napján semmi sincsen nyitva, így hát nekem kellett csennem újat biz'a. Sok-sok házat bejártam, jó pár kölnit csenetem, de egyik sem volt olyan jó, hogy fejetekre öntsem. Kutatgadtam tovább, settenkedtem csendesen. S olyan nesztelen voltam, hogy,pár likőrt is letoltam. De egy helyen retteneset tettem: Egy fergetegeset szellentettem. Az lett vesztem,megleptek, s emberesen elvertek. Aranyerem azóta is fáj, de mostan biz mindegy már. Klassz kis tervem füstbe ment, markolt kölnim elveszett... Így az illat elmaradása miatt, én sem kapok tojást az ünnep alatt. -De van még nekem egy locsolóm! -Elég lesz az nektek, s hogyha megmutatom, hogy meg lesztek lepve! -ezért inkább csak csendesen felnézek az égre, s a versemnek vége.
» ajto mögött állok piros tojást várok.