2012.03.26.
Gyöngyöm, gyöngyvirágom!
Hol a tojás, piros tojás?
Tarisznyámba várom!
Szabad-e locsolni?
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» Sziasztok! Lenne itt egy kis játék még két nap van!!! Küdjétek el nekünk a locsolóverseteket és mi megzenésítjük! Részletek itt: **** LINK **** A muveszifjak@gmail.com ra várjuk a munkákat még március 31-ig.
» Piros tojás,kék tojás Nekem is van kék tojás, Le a szoknyát,le a bugyit Had locsoljam meg a punit!
» Ferárrival érkeztem kúrva nagyot fékeztem , ha bemegyek locsolok ha nem akkor elhúzok
» zöld a fradi zöld a páfrány meglocsollak házi sárkány!
» zöld erdőben játam részeg vagyok hánytam most el fogogdőlni nessze! bazzeg kölni!