2012.03.26.
Van e háznál kislány, hogy az Isten tartsa.
Meglocsolnám rózsavízzel, hogyha előjönne,
Akkor az a kicsi lány jaj de nagyot nőne !
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» Zöld erdőbe jártam árkot fogtam az hánytam
» Piros tojás,kék tojás, nekem is van két tojás, ha azt elő venném, nagy röhögcsélés lenne.
» Teli van a hajad kosszal, Meglocsollak domestossal
» A tetőkön ugrándozva, megláttalak Téged. Gondoltam , majd húsvét hétfőn hozzád is betérek. Van-e tojás , finom süti, sült csirke vagy kappan. Hogyha nem vagy megfürödve ,meglocsol a Batman.
» Trágyadombon él a bögöj meg locsollak meg ne dögölj