2012.03.26.
Te vagy az, ki nekem maradt, Meglocsollak, dőljél hanyatt !
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» zölderdöbe jártam részeg vagyok hánytam el a kartam dölni ne szavazmeg kölni
» mtz-vel érkeztem felezővel fékeztem 40 métert csúsztam kiszakad a nadrágom kifigyelt a húsvéti tojásom. :)
» Zöld erdőben jártam,térden állva hánytam.Fel akartam állni,de tovább kellett hányni.
» levi vagyok szép is laza gyere béby szopjál lovat <3 <3
» Zöld erdöben jártam, Mariskákat láttam. adsz e kupont, ha nem, kapsz egy pofont!