2012.03.26.
Locsolóvers.hu
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
Pikáns locsolóvers
Megosztás
Ti küldtétek
» zöld erdőben jártam, kék ibolyát láttam, el akart hervadni, szabad e locsolni ?
» Pálinkás kedvemben szólok a tagokhoz, utam elvezetett a környék legszebb lányaihoz. Még mielőtt locsolkodnék,elmondok egy sztorit, hogy mennyire fog tetszeni csak humorotokon múlik: Idefelé becsiccsentve, két locsolóval jöttem, de az egyik kifogyott így újat kellett vennem. Viszont húsvét napján semmi sincsen nyitva, így hát nekem kellett csennem újat biz'a. Sok-sok házat bejártam, jó pár kölnit csenetem, de egyik sem volt olyan jó, hogy fejetekre öntsem. Kutatgadtam tovább, settenkedtem csendesen. S olyan nesztelen voltam, hogy,pár likőrt is letoltam. De egy helyen retteneset tettem: Egy fergetegeset szellentettem. Az lett vesztem,megleptek, s emberesen elvertek. Aranyerem azóta is fáj, de mostan biz mindegy már. Klassz kis tervem füstbe ment, markolt kölnim elveszett... Így az illat elmaradása miatt, én sem kapok tojást az ünnep alatt. -De van még nekem egy locsolóm! -Elég lesz az nektek, s hogyha megmutatom, hogy meg lesztek lepve! -ezért inkább csak csendesen felnézek az égre, s a versemnek vége.
» Zöld erdőben jártam gyilkosságot láttam drakula volt a tettes adj egy húsz ezrest
» zöld erdőbe jártam, royal vodkát láttam, meg akartam inni. szabad-e locsolni?
» Sivatagban jár a teve tele van a töke vele, nálam van a töke leve, meglocsolhatlak e vele