2012.03.26.
Nadrágomban locsolóm, Kölnivíz van benne, Hogyha most elővenném, Nagy röhögés lenne!
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
Nadrágomban locsolóm, Kölnivíz van benne, Hogyha most elővenném, Nagy röhögés lenne!
» Sivatagban döglött teve nálam van a töke leve meglocsolhatlak e vele?
» Locsolhatok? Szomjas vagyok!
» Summoner's Riften jártam, Pentakill-t láttam, Elakart szaladni, Szabad-e belopni??
» Szia Csilla!Jani vagyok! Vagány csávó úgy tudom Locsolkodni jöttem hozzád Én ezt nem is titkolom Előveszem a könlimet Gyorsan meg is locsollak Becsukom én a két szemem Míg a szoknyád felhúztad Fenntről kezdem lejjebb megyek A köldöködnél megállok Nem mondok én mást te neked Boldog Húsvétot Kívánok!
» Tele van a hajad kosszal meglocsollak domesztosszal