2012.03.26.
Locsolóvers.hu
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
Vicces locsolóvers
Megosztás
Ti küldtétek
» Ma van húsvét reggele, készítettem is a gyomrom a sok felesre! Begyűrtem vagy fél kiló kenyeret, hogy ez majd felszívja a kiváló nedűket. Adjon hát nékem a ház ura jó bort, s pálinkat, hogy ne fenyegessen engem a kiszáradás! Persze ha nem ad arra is van megoldás, de akkor elviszem a ház legszebb asszonyát. Azért előtte van még egy kötelességem, hogy feltegyem kötelező kérdésem. Szabad e locsolni?
» Húsvét reggel hajnalba jövünk mi locsolni.. Kettö tojást elrakunk de Money-t is kaphatunk? Szép lányokat üntözünk majd puszival búcsuzunk. szabad locsolni?
» Morrog a medve, Viszket a segge Meg kéne vakarni, Szabad-e locsolni?
» Parlamentben jártam orbán viktort láttam azt sugta a fülembe szavazak a fideszre
» Korán reggel útra keltem, Se nem ittam, se nem ettem. Tarisznya húzza a vállam, Térdig kopott már a lábam. Bejártam a fél világot, Láttam sok-sok szép virágot. A legszebbre most találtam, Hogy öntözzem, alig vártam. Piros tojás, fehér nyuszi, Locsolásért jár egy szutyi.