2012.03.26.
Magam után szagot hagyok.
Gondolatom Nálad jár,
Rózsavízem Reád száll.
Locsolóversek kicsiknek és nagyoknak
2012.03.26.
» zöld erdőbe jártam Orbánviktort látam azt sugta a fülembe szavazak a fideszre
» Vastelepen jártam sárgarezet láttam el akatam lopni szabade losolni lalipop szállok hasitok itt van a petrik krisztina és ő neki nagy szőr van a lábán
» Már kezdek elhervadni. Van nálam egy piros tojás, aki meglocsol, annak adom. Szabad-e locsolni!
» Trágyadombon él a bögöly,meglocsollak meg ne dögölj!!!!
» Zold erdoban jartam,ket oziket latam egyik kacsintott ide a ft-ot!